You Are Here: Home » Wellness » Odżywcze koktajle » Co może Tobie dać spożywanie koktajli Natural Balance?

Co może Tobie dać spożywanie koktajli Natural Balance?

Większość osób nieprawidłowo się odżywia.  Nasz organizm potrzebuje, w każdej sekundzie naszego życia, węglowodanów, białek i tłuszczy oaz minerałów, witamin i mikroelementów. Współczesne pożywienie – przetwarzane zboża, rafinowane oleje, przetwarzane przemysłowo białka, warzywa i owoce hodowane w sztucznych warunkach, przy udziale pestycydów i nawozów sztucznych, nie zapewniają nam tych wszystkich składników.

Nasz organizm rekompensuje deficyty żywnościowe wzmożonym głodem. Szczególnie mamy wtedy ochotę na produkty szybko przyswajalne zawierające cukier i wysokoglikemiczne węglowodany. W ten sposób chce on nadrobić braki, nie tylko kalorii, ale innych składników. Zamiast tego otrzymuje za dużo kalorii w wyjałowionym pożywieniu.  Obrastamy w tłuszcz, wciąż brakuje nam energii, i co najgorsze, zaczynamy chorować.

Naukowcy szwedzcy znaleźli na to rozwiązanie. Zbilansowane pożywienie uzupełnione odżywczymi produktami Natural Balance, suplementy diety oraz codzienna aktywność fizyczna, może odwrócić zgubne skutki cywilizacyjnych, złych nawyków i uchronić nas przed otyłością, chorobami z nią związanymi i nowotworami. Nawet, zapatrzony w tabletki, przy leczeniu chorób, świat lekarski wyraża się łaskawie, o suplementach diety. Trudno bowiem nie zauważyć rosnącej liczby chorych na nadciśnienie, cukrzyce, nowotwory, demencję i wiele innych chorób cywilizacyjnych.

Używając produktów marki Wellness by Oriflame można mieć pewność, że sięgamy po produkt wysokiej jakości, ekologiczny, naturalny, otrzymany z troską o zdrowie ludzi i z szacunkiem dla zwierząt i natury, a co najważniejsze uzupełniający nasze deficyty żywnościowe, które doprowadzają nas do katastrofy zdrowotnej.

Zamiast głodować godzinami, lub sięgać po  śmieciowe przekąski, możemy uzupełnić nasz jadłospis szklanką koktajlu, kubkiem gorącej zupy oraz dzienną dawką suplementów. Nie możemy jednak potraktować takiej codziennej kuracji, jak panaceum na nasze zaniedbania zdrowotne w postaci braku, w codziennej diecie, ekologicznych warzyw  i owoców , niskoglikemicznych węglowodanów czy aktywności fizycznej.

Copywrite by Joanna Szablińska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to top