You Are Here: Home » Wellness » Co to jest Wellness? » Co to jest Wellness?

Co to jest Wellness?

Czy marzy Ci się życie w stylu Wellness?

Wellness intelektualny –  zdolność do uczenia się, rozwoju nowych umiejętności.

Wellness społeczny – udane  kontakty z innymi ludźmi, korzystne relacje.

Wellness fizyczny – zdrowie fizyczne, uroda, ruch, dobre samopoczucie.

Wellness duchowy –  harmonia, wewnętrzna, budowanie systemu wartości, stawiania sobie ważnych celów w życiu

Styl Wellness w codziennym życiu służy do zyskaniu wspaniałego wyglądu i samopoczucia, prawdziwego piękna płynącego z wnętrza. A jak wygląda nasza codzienność?

  • Brak energii, obniżony nastrój
  • Konflikty w rodzinie i nieudane relacje
  • Przedwczesne starzenie się
  • Osłabienie układu immunologicznego, a poprzez to wyższa podatność na przeziębienia, infekcje i zapalenia wewnętrzne
  • Choroby cywilizacyjne i nowotwory
  • Nadwaga
  • Problemy ze skórą

Życie w stylu Wellness zaczynamy od zdrowego odżywiania. To najważniejsze źródło energii dla naszego organizmu,  ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie fizyczne, psychiczne,  chęć do życia i działania, harmonię wewnętrzną, na wszystkie dziedziny naszego życia.

Większość ludzi nie ma czasu na to, by odżywiać się prawidłowo i pamiętać o zbilansowanej diecie.  Co gorsze nie widzi potrzeby, aby wydawać pieniądze na zdrowe produkty wysokiej jakości. Za to bez wahania wydaje pieniądze na drogie ubrania, samochody i mieszkania.

Jemy potrawy wysokokaloryczne, zawierające zbyt duże ilości cukru i tłuszczu, produkty przetworzone, bardzo ubogie w składniki odżywcze. To sprawia, że dostarczamy do organizmu za dużo kalorii, a jednocześnie jesteśmy niedożywieni, ponieważ żywność przetworzona nie zawiera ważnych składników odżywczych, w wystarczających ilościach. Czujemy się głodni, przybieramy na wadze, zaczynamy chorować.

Wiem z doświadczenia, że dla wielu ludzi przyrzeczenia, wciąż na nowo formułowane cele, postanowienia, takie, jak  „już od jutra”, „jak zdam egzamin”, „gdy dzieci wyrosną” tak naprawdę, są wciąż odsuwane w bliżej nieokreśloną przyszłość. No cóż, jesteś reżyserem swojego życia. Mam dla Ciebie jednak pocieszająca wiadomość. Współczesne podejście do sposobu odżywiania sprawia, że z pomocą przychodzą produkty Wellness by Oriflame w postaci suplementów diety oraz koktajli i zup Natural Balance. Opracowane przez wybitne osobistości świata medycznego, mogą się stać naturalną częścią optymalnego odżywiania.

Profesor Jorgen Serup, uznawany za jednego z najwybitniejszych i najczęściej cytowanych europejskich naukowców zajmujących się dermatologią. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z dermatologią oraz  wpływem odżywiania na skórę.

Profesor Stig Steen,  profesor kardiochirurgii oraz jeden ze światowych autorytetów  w dziedzinie przeszczepów serca i płuc oraz reanimacji. Szczyci się 30 latami praktyki medycznej. Prowadzi intensywne badania nad żywieniem oraz jego wpływem na zdrowie człowieka. Badania prowadzone są  w naukowym centrum badań nad żywieniem w Igelosa w Szwecji
Profesor Swen-Olof Isacsson, specjalizujący się w zagadnieniach związanych z chorobami wewnętrznymi, kardiologią oraz medycyną rodzinną. Od prawie dwudziestu lat kieruje Katedrą Zdrowia Publicznego w Szwecji, w tym badaniami z obszaru żywienia, promocji zdrowia oraz starzenia się.
 
Światowe uniwersytety, z którymi Oriflame współpracuje w tworzeniu produktów Wellness by Oriflame to: Harvard University, St Louis University, Toronto University, St Alfred Medical University, Melbourne University of Madrid, Louven University, Groningen University, Cambridge University, Newcastle University, Xinxiang Medical College, University of Zheng Zhou, Third Military Medical University in Chong Qing.
Po rygorystycznych 8 letnich testach i w oparciu o najnowsze, naukowe dowody i wiedzę, można zagwarantować, że produkty Wellness by Oriflame spełniają standardy najwyższej jakości i czystości. W prosty sposób uzupełniają
pielęgnację urody od wewnątrz i zapewniają  piękną sylwetkę i zdrowie.

Copywrite by Joanna Szablińska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to top