You Are Here: Home » Wellness » Odżywcze koktajle » Dlaczego wybrałam dla siebie i swojej rodziny koktajle Natural Balance?

Dlaczego wybrałam dla siebie i swojej rodziny koktajle Natural Balance?

Odkąd pamiętam, zawsze zdawałam sobie sprawę z wagi tego, jak istotną rolę odgrywa właściwe pożywienie w naszym jadłospisie. Studiowanie medycyny chińskiej upewniło mnie, że nasze zdrowie zależy w dużej mierze od tego, co znajduje się na naszym talerzu.

Nie brakowało na nim warzyw, owoców i zdrowej, pełnowartościowej żywności. Jednak  aktywny tryb życia, jaki prowadzę – częste przebywanie poza domem, dyżury w szpitalu, podróże, nie zawsze pozwalają na to, aby 5 razy dzienne mój posiłek zawierał wszystkie potrzebne składniki  takie jak; węglowodany, białka  i tłuszcze.

Od dawna zastanawiałam się nad czymś, co mogłabym wprowadzić do swojego jadłospisu, co byłoby pożywne, zdrowe i dostarczające energii. Szukałam czegoś, co stosowałabym jako przekąskę, lub nawet mogło zastąpić czasem posiłek. Chciałam również, aby było to szybkie i proste w  przyrządzaniu, łatwe do zabrania ze sobą do pracy lub w podróż i proste w przygotowaniu. A do tego, coś co byłoby smaczne!

Nigdy nie wchodziły w grę batoniki, hot dogi, rogaliki nadziewane czekoladą ani inne produkty z kategorii „śmieciowe” tzw. Junk Food

Szczegółowo studiowałam oferty takich produktów na rynku polskim i szwedzkim. Wybór padł na koktajle Natural Balance Wellness by Oriflame, ze względu na ich naturalne składniki odżywcze, w takich proporcjach, aby utrzymać stabilny poziom cukru we krwi i dostarczyć organizmowi najważniejszych składników odżywczych. Poza tym spełniają one pozostałe moje oczekiwania.

  1. Znakomici szwedzcy naukowcy opracowywali formułę tych produktów przez 8 lat, a następnie poddawali ją testom klinicznym przez kolejne 3 lata.
  2. Zawierają trzy doskonałe źródła białka - serwatkę, zielony groszek i  jaja, a ich połączenie dostarcza organizmowi wszystkich niezbędnych aminokwasów, które stanowią jego zasadniczy budulec.
  3. Koktajle Natural Balance zawierają także węglowodany złożone, pozyskane z zielonego groszku, jabłek, owoców dzikiej róży, buraków cukrowych, co sprawia, że mają niski indeks glikemiczny  (IG) i wywierają dobroczynny wpływ na poziom cukru we krwi i uczucie sytości.
  4. Kolejnym ważnym składnikiem jest błonnik pochodzący z buraków cukrowych, dzikiej róży i jabłek. Zapewnia on wolne wchłanianie się węglowodanów z jelita do krwi i dostarczanie energii długo po ich spożyciu.
  5. Koktajle zawierają kwasy Omega-3 pozyskane z ekologicznych jaj kurzych i dostarczają zdrowych kwasów tłuszczowych omega – 3, nazywanych przez niektórych naukowców –  tłuszczami wyszczuplającymi.
  6. Produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów dotyczących żywności (system HACCP), a badania kliniczne potwierdziły bezpieczeństwo i skuteczność stosowania koktajli.

Koktajle Wellness By Oriflame przygotowuję z wodą, aby ograniczyć kalorie, a jednocześnie dostarczyć do organizmu wszystkie składniki odżywcze.  Wypijam je wtedy, gdy mam intensywny dzień w pracy, jestem poza domem i nie mam możliwości przygotowania pełnowartościowego posiłku 5 razy dziennie.  Zobacz, jak możesz je przyrządzać: na różne sposoby - Księga_przepisów_Wellness

Zapoznaj się z katalogiem produktów Wellness by Oriflame

Copywrite by Joanna Szablińska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to top