You Are Here: Home » MOJA MISJA

MOJA MISJA

Witaj!

Jako lekarz, rozmawiam z pacjentami, którzy trafiają do szpitala przed operacją. Oprócz zwykłego wywiadu lekarskiego, często zadaję pytania, o odżywianie i aktywność fizyczną. Przeważająca cześć z nich nie przywiązuje dużej wagi do zdrowego stylu życia. Kiedy zaczynają chorować oczekują, że operacja i zażywanie leków dokona cudownego ozdrowienia.

To zadziwiające!

Ludzie najpierw przez wiele lat zaniedbują swój organizm, unikając aktywności fizycznej i odżywiając się niezdrowym jedzeniem.  Poświęcają ten czas na gromadzenie zbędnych kilogramów, prowadzących do wielu chorób, a później oczekują,  że w ciągu miesiąca pozbędą się tego, co nagromadzili przez te wszystkie lata.

Zdrowie nasze i naszych rodzin, jak nigdy wcześniej, uzależnione jest w dużym stopniu od nas samych. Mimo genetyki i innych czynników, na które w dużej mierze nie mamy wpływu, to właśnie sposób odżywiania się, rodzinna aktywność fizyczna, życie w otoczeniu przyjaznych nam ludzi ma decydujący wpływ na nasze zdrowie, kondycję fizyczną i długowieczność.

Moją misją jest zachęcić Ciebie do wprowadzenia małych i zarazem ważnych zmian w sposobie odżywiania, aktywności fizycznej i sposobie myślenia takich, które spowodują duże zmiany na dobre w Twoim życiu.

Na tej stronie podzielę się z Tobą moimi sposobami dbania o zdrowie swoje i swojej rodziny.

Zapraszam do lektury.

Copywrite by Joanna Szablińska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to top