You Are Here: Home » Odchudzanie » Naturalna Utrata Wagi » Wybierz dla siebie jeden z programów odchudzania

Wybierz dla siebie jeden z programów odchudzania

Czy należysz do licznej grupy osób, które przeszły przez rożne programy i diety odchudzające i nie mają oczekiwanych rezultatów? A może jest to dopiero Twoja pierwsza decyzja, aby zgubić zbędne kilogramy? W obu przypadkach masz dużą  szansę odnieść sukces. Tutaj zapoznasz się z pierwszym krokiem utrzymania prawidłowej wagi ciała – zbilansowanym odżywianiem, jednym z czterech kroków, jakie trzeba zastosować, aby na zawsze i skutecznie pozbyć się nadwagi.

Fenomen naturalnej utraty wagi ciała polega na:

  1. Prostocie programów, dzięki czemu łatwo Ci będzie je wprowadzić w życie.
  2. Dostępności proponowanych produktów spożywczych. Dzięki temu możesz je kupować, będąc na zwykłych codziennych zakupach.
  3. Dodatkowej możliwości sięgnięcia po sprawdzone, nowoczesne  produkty Wellness by Oriflame, którymi możesz uzupełniać swoje codzienne pożywienie. Możesz je używać do czasu, aż zmienisz skutecznie swoje nawyki, które doprowadziły Ciebie do nadwagi oraz jako kontynuację dobrych nawyków.

Pamiętaj, każde działanie, które nie prowadzi do nowych nawyków, zostanie zarzucone i Twoje stare problemy powrócą. To właśnie dlatego efekt jojo, po zakończeniu odchudzania, występuje w 95% przypadków odchudzania się, szczególnie po stosowaniu różnych wymyślnych metod i „diet cud”, ponieważ te sposoby nie zmieniają Twoich nawyków żywieniowych i stylu życia.

Na obrazku powyżej są przedstawione trzy programy według, których należy się odżywiać, gdy wybierzesz naturalną utratę wagi ciała. Podstawą każdego z trzech programów jest zbilansowane odżywianie, czyli takie, które jest bogate w pełnowartościowe białka, nienasycone tłuszcze, niskoglikemiczne węglowodany, witaminy, minerały i mikroelementy, w ilości zapewniającej  dzienne zapotrzebowanie.

Pamiętaj, tylko dobrze odżywiony organizm zaczyna gubić zbędne kilogramy tłuszczu.

Droga zielona, to program o nazwie Naturalna Utrata Wagi Ciała. Ten program możesz zastosować niezależnie od tego, ile chcesz stracić kilogramów. Droga oznaczona na różowo, to program o nazwie Rozgrzewka dla osób, które chcą przyspieszyć proces odchudzania i możesz go stosować jako uzupełnienie programu Naturalnej Utraty Wagi Ciała.  Droga niebieska, to Pielęgnacja Dobrych Nawyków ta, którą kontynuujesz, gdy osiągnięcie celu masz już za sobą.

A więc zaczynamy! Na początek oblicz swoje BMI korzystając z kalkulatora i wybierz  TUTAJ odpowiedni dla tego wskaźnika program odżywiania, zaproponowany przez szwedzkich naukowców.

Teraz kliknij poniżej na nazwę programu, który jest odpowiedni dla Ciebie. Korzystając z tabeli poniżej, dobierz produkty spożywcze, które mogą się znaleźć w Twoim dziennym jadłospisie.  W swoim dziennym jadłospisie, uwzględnij propozycje śniadań i przekąsek, które znajdują się na końcu tego artykułu.

RozgrzewkaNaturalna Utrata  i Wagi CiałaPielęgnacja Dobrych Nawyków.

Śniadanie, propozycja  

1: 200 ml jogurtu niskotłuszczowego/probiotycznego, 50 ml płatków owsianych i świeżych lub mrożonych jagód, ¼ papryki. Kawa/herbata bez cukru i/lub świeży sok pomarańczowy/owocowy.

2: Kanapka (pieczywo pełnoziarniste) polane oliwą z oliwek lub olejem rzepakowym, tłoczonym na zimno, ogórek, pomidor, oliwki i sałata/natka pietruszki, 1 jajo.. Kawa/herbata bez cukru  i/lub świeży sok pomarańczowy/owocowy.

Przekąski,  propozycja  

1: jeden świeży owoc i 5 migdałów/orzechów włoskich/orzechów nerkowca.

2: 1 koktajl Natural Balance i świeży owoc

3: 150ml niskotłuszczowego jogurtu/serka wiejskiego i świeże lub mrożone jagody, maliny, jeżyny.

4: Garść mieszanki owoców suszonych  niekandyzowanych  (koniecznie sparwdź opakowanie na obecnośc cukru) lub orzechów i jeden kawałek selera naciowego lub 1 marchewka

Lunch,  propozycja

Na talerzu, który tutaj widzisz, podzielonym na 3 części, 50% zajmują jarzyny, 25% węglowodany niskoglikemiczne i 25% pełnowartościowe białko. Jest to propozycja talerza z programu Pielęgnacji Dobrych Nawyków. Propozycje zestawów talerza z programu Rozgrzewki i Naturalnej Utraty Wagi Ciała, znajdziesz w katalogu Wellness oraz w Przewodniku o produktach Wellness.

A więc, jak widzisz, wybierasz tylko odpowiednie produkty, a innych unikasz. Nie ma mowy o wyrzeczeniach i głodzeniu się. Wszystko, co trzeba zrobić to przestrzegać gotowych przepisów. Możesz wprowadzić do diety koktajle Natural Balans które znajdziesz w katalogu Wellness by Oriflame. Dzięki odpowiedniej zawartości niskoglikemicznych węglowodanów, tłuszczów i białek, osłabiają one poczucie głodu i zaopatrują organizm w wartościowe składniki. Możesz je pić, kiedy tylko poczujesz głód, na początku odchudzania do kilku koktajli w ciągu dnia, stopniowo przechodząc tylko na produkty zupełnie naturalne.

Zastosuj koniecznie wszystkie cztery kroki, aby odnieść oczekiwane rezultaty, a więc zbilansowane odżywianie, aktywność fizyczną, pij odpowiednią ilość wody i znajdź kogoś z kim łatwiej Ci będzie realizować Twój cel.

Zapoznaj się koniecznie z wrogami szczupłości. Będziesz wiedzieć, czego unikać w swoim stylu życia. Jeśli potrzebujesz mojego osobistego wsparcia, możesz zapisać się na moje konsultacje online.

 

Copywrite by Joanna Szablińska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll to top